Дитячий садочок "Любавонька"

 

1-parents

     

1-spec

     

1-photo

     

1-food

zavitok

zavitok

 
Sep
18
2020
Гордість моя-Переяслав

З нагоди 1113 річниці від першої літописної  згадки про Переяслав в закладі були проведені в старших групах тематичні заняття на тему: "Гордість моя - Переяслав".

 

група "Зернятко"

DSCN9085

DSCN9091

DSCN9094

DSCN9101

DSCN9103

DSCN9105

DSCN9107

DSCN9112

 

 група "Віночок"

DSCN9109

DSCN9116

DSCN9118

DSCN9120

DSCN9124

DSCN9128

DSCN9130

 
Aug
14
2020
Правила прийому дітей під час адаптивного карантину

 

карантин

режим 1

Режим2

Режим3

 
Jun
17
2020
Списки дітей, які зараховані до ЗДО у 2020 році

діти

Список

дітей ясельної групи 05 «Ведмежатко»

                                                                 вихователі: Боярин Наталія Миколаївна

                                                                                                   Боярин Ніна Петрівна


п/п
Прізвище, ім’я дитини Дата народження Домашня адреса телефон
1 Спільченко Дмитро Олексан 27.12.17 Г.Іваневського,29 0681607476
2 Андрощук Тімур Юрійович 18.12.17 Ганзі,17 0932703266
3 Русскіх Макар Віталійович 23.01.18 Набережна,8,к.52 0957049456
4 Савченко Роман Віталійов. 29.03.18 Свободи,57 0635922293
5 Щарапка Данило Романов. 22.02.18 Підварська,60-ж 0938144180
6 Довгорук Матвій Юрійович 05.07.18 Паризь. Комуни,34 0936015079
7 Грудевич Михайло Вітал. 26.05.18 Грушевського,38 0664219972
8 Єфіменко Олексан Олексан. 23.03.18   0936021007
9 Панкратов Артем Олегович 14.02.18 Набережна,14.к.38 0934869414
10 Юхно Марія Віталіївна 14.04.18 Набережна,10.к.63 0939457162
11 Лисенко Анастасія Іванівна 26.01.18 Шкільна,37 0930785059
12 Головко Мілана Миколаївн. 10.05.18 Олега Іващенка,9 0968567158
13 Рева Дарина Юріївна 03.07.18 Грушевськ.57,к.84 0633020529
14 Стеценко Дмитро Ярослав. 02.11.17 Л.Українки,23-а 0509850758
15 Кузнєцов Назар Олександр. 06.10.17 Заводська,28 0631585492
16 Хмельницький Захар Олег. 19.12.17 Соборна,95 0938572307
17 Хмельницька Кіра Олегов. 19.12.17 Соборна,95 0938572307
18 Яценко Дмитро Олегович 12.10.17 Г.Іваневського,40 0630201657
19 Науменко Владислава Мик. 07.09.17 К.Основ’яненко, 17 0935710398
20 Буйда Каріна Олександрівна 05.04.18 Набережна,14,кв11 0954092668
21 Федчишина Варвара Іванівна січень 18 Пугачова,7 кв 66 0978187463
22 Микитенко Марія Олександрівна 20.08.18   0631765442
23 Зубер Єва Дмитрівна 04.10.18 Грушевського, 57, кв 13  
24 Щербак Стефанія Юріївна 27.06.18 Чернишевського, 15 а 0936223148
25 Самойленко Марія 08.08.18 Зимова, 2а 0939604728
26 Ляхор Ілля Дмитрович 24.05.18 Шкільна, 27 0631877414


Список

дітей ясельної групи 06 «Ясочка»

                                                                    вихователі: Білогруд Оксана Григорівна

                                                                                         Чабаненко Оксана Сергіївна


п/п
Прізвище, ім’я дитини Дата народження Домашня адреса телефон
1 Карунка Олександр Іванов. 16.11.17 Пугачова,9,к.39 0978495191
2 Татур Богдан Миронович 05.11.17 Кожумяки,24 0730240881
3 Кизуб Соломія Віталіївна 01.12.17 Пугачова,10,к.38 0935444157
4 Левченко Христина Микол. 27.12.17 Грушевсь.53,к.62 0939491230
5 Фесан Максим Володимир 18.12.17 Грушевсь.49,к.88 0630251035
6 Заруба Зоряна Олександрів. 12.12.17 Балаяна,14 0632161426
7 Дуда Емілія Владиславівна 25.10.17 Грушевського,72 0933357855
8 Триголос Анастасія Сергіїв. 23.11.17 Грушевсь.49,к.46 09904708552
9 Салівон Віталіна Вячеслав 17.11.17 Грушевського,114 0636136439
10 Левицька Софія Едуардівна 29.11.17 Інтернаціональна,2 0506451505
11 Чирва Даніель Владиславов 29.11.17 Якіра,1 0936893936
12 Думан Євгенія Євгеніївна 03.11.17 пр..Чернишевськ,8 0938804151
13 Гордієнко Вікторія 16.05.18 Н. Курченко,5 0678282093
14 Степаненко Артем Романов 30.06.18 Набережна,6.к.59 0639422708
15 Назаренко Данило Ігорович 01.06.18 Кріпосна,16/2 063648071
16 Нестеренко Кирило Олекс. 16.05.18 Франка, 25 0504113874
17 Сливка Поліна Дмитрівна 19.01.18 Набережна,14.к.72 0932724988
18 Єжик Давід Ярославович 06.01.18 Дружби,76 0667544178
19 Прилуцький Кирил Дмитр. 25.01.18 Набережна,12.к.1 0633869000
20 Черенкова Вероніка Владис 19.01.18 Пугачова,4,к.23 0638752434
21 Катющенко Ангеліна Сергії 13.08.18 Пугачова,4, к.10 0935356805
22 Маначинський Святослав Руслан. 01.07.18 Б. Хмельниц., 70 0935124807
23 Герасименко Вероніка Павл 20.08.18 Набережна,14.к.68 0634975222
24 Краснюк Денис 24.01.18 Героїв Дніпра, 31/5кв.2 0638803669
25 Клімінчук Олександр Олександрович 06.02.18 Пугачова,10, кв 36 0933272037
26 Таранущенко Єва Русланівна 04.08.18 Хуторянська,19 0638584762


Список

дітей ясельної групи 07 «Каченятко»

                                                                       вихователі: Дмитренко Віта Борисівна

                                                                                  Сасюк Світлана Володимирівна


п/п
Прізвище, ім’я дитини Дата народження Домашня адреса телефон
1 Скряга Аліса Юріївна 21.03.18 0931384971
2 Саулко Русланович 07.02.18 Гостинна,15 0631146100
3 Кузьменко Назар Анатолій 23.02.18 Набережна,8.к.54 0669858311
4 Батющенко Артем Олегов 04.10.17 Набережна,4,к.19 0936656105
5 Гаценко Катерина Андріївн 06.02.18 Г.Іваневського,17 0976471760
6 Чепіга Соломія Олегівна 22.04.18 Декабристів,3 0937968889
7 Пагер Мілана Русланівна 26.04.18 Грушевськ.53,к.48 0931999794
8 Башмак Юлія Володимирів 06.04.18 Грушевськ.3/1 0933370265
9 Володько Дарія Вікторівна 30.03.18 Пугачова,7, к.60 0976010585
10 Івукова Анна Андріївна 18.02.18 Миру,4, к.14 0937344341
11 Боровик Денис Олександро 15.06.18 Шевченка,12 0974524991
12 Соловей Анастасія Миколаї 20.08.18 Грушевського,68 0955107825
13 Карлінська Мілана Євгеніїв 25.08.18 Пугачова,4.к.34 0990113041
14 Розовик Аріна Олександрів 29.08.18 Грушевськог,57,к42 0937441221
15 Перегудов Данило Васильо 11.02.18 Котляревського,19 0939814296
16 Кондратенко Олег Андрійо 20.02.18 О.Іващенка,13 0638931785
17 Середній Єгор Дмитрович 18.03.18 Небесної сотні, 2 0734861211
18 Оводенко Артьом Євгеній 09.12.17 Пугачова,4,к.83 0680699970
19 Батюк Анастасія Ігорівна 03.09.18 Пугачова, 4 0677896747
20 Шевченко Гордій Русланович 06.09.18 Пєсклова, 13 0638737144
21 Рудецька Стефанія Родіонівна 03.06.18 Олега Іващенка,23 0933370259
22 Удод Мирослава Олексіївна 11.06.18 Правика, 9 0636611321
23 Миколаєнко Марія Олександрівна 06.06.18 Заводська, 31 0930313124
24 Лесик Богдан Віталійович 07.08.18 Грушевського,55,кв 69 0634482080
25 Довга Міра Вікторівна 06.06.18 Івана Мазепи,29,кв4 0630585451
26 Іванюк Майя Олегівна 03.04.18   0633365767
27 Куций Захар Олександрович 24.01.18 Новоселецька,20 0935086365


Список

дітей молодшої групи 13 «Світлячок»

                                                                         вихователі: Гігійчук Олена Григорівна

                                                                                                       Корж Світлана Анатоліївна


п/п
Прізвище, ім’я дитини Дата народження Домашня адреса телефон
1 Міненок Евеліна Валеріївна 09.02.17 Грушевсько,53,к.9 0930321452
2 Лейко Даніель Дмитрович 08.08.17 Набережна,6 0996088150
3 Самченко Ярослав Сергійов 28.08.17 Громова,8-б 0638886255
4 Біла Олександра Микитівна 07.08.17 Літописна,12 0685474160
5 Гутор Назар Ярославович 14.09.17 Вишнева,44 0936500479
6 Кирильчук Валерія Олексан 30.07.17 Пугачова,7,к.32 0633537458
7 Богуш Кіра Ігорівна 12.07.17 Грушевсь.47 0930416463
8 Саламаха Роман Віталійов 12.07.17 Чкалова,12 0639626136
9 Лебідь Денис Євгенійович 18.04.17 Вишнева,22 0634518048
10 Гаджиєв Марк Олексійович 07.05.17 І.Франка,12 0939456913
11 Буряк Карина Ігорівна 06.03.17 Ярмоленка, 18 0939610646
12 Черкаський Тимур Олексан 27.03.17 Ш.Алейхема,18 0731376302
13 Ломаковський Платон Іван. 30.09.17 Грушевського,51 0935768285
14 Нуртаєва Нана Русланівна 30.08.17 Пр..Польовий, 6 0939491370
15 Бурлуцький Ростислав Леон 19.03.17 Балаяна,34 0732204660
16 Петрик Катерина Максимів 21.03.17 Підварська,200 0937211142
17 Власенко Анастасія Олексії 01.07.17 В’юнищанська,8 0967812105
18 Школьний Мартін Олексан 30.09.17 пр..Котляревськ,14 0937680550
19 Грищенко Віолета Вікторів 22.02.17 Набереж.16,к.59 0734155198
20 Кириченко Амір Янович 30.06.17 Балаяна,2 0937001080
 
Mar
6
2020
"Калинка" вітає своїх матусь

 

Діти молодшої групи "Калинка" переглянули цікаву весняну пригоду про бджілку Майю та джмелика Віллі, яким допомагали друзі знайти квіти для Їжачка.

DSCN8411

DSCN8414

DSCN8418

DSCN8438

DSCN8442

DSCN8445

DSCN8453

DSCN8466

DSCN8478

DSCN8487

DSCN8496

DSCN8512

DSCN8515

DSCN8544

DSCN8549

DSCN8573

DSCN8598

DSCN8602

DSCN8605

DSCN8609

DSCN8618

DSCN8631

DSCN8634

 

 

 

   
 

Дитяча сторінка

childpage

Відгуки

vidguk

Написати   повідомлення

zavitok

Готуємось в садочок

in sad

Веб-посилання

departament
pedpresa
ostriv
min os 
koipopk 
osvita
foto
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #0feea2 #9c7f24 #ff807c