Дитячий садочок "Любавонька"

 

1-parents

     

1-spec

     

1-photo

     

1-food

zavitok

zavitok

 
Sep
18
2014
Міжнародний семінар

DSCN0381

В дошкільному закладі 17.09. відбувся ІІ Міжнародний науково-методичний  семінар - практикум на тему: "Безпека життєдіяльності  та охорона здоров'я дітей дошкільного віку" на якому були присутні: доктор наук, професор, почесний професор кафедри  медико -біологічних дисциплін і валеології ДВНЗ "Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди", президент Європейської асоціації  наук з Безпеки (Польща) - Лєшек Фредерік Коженьовські, кандидат історичних наук  ДВНЗ "Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди" - Коцур Н.І., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики дошкільної освіти ДВНЗ "Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди" - Лохвицька Л.В., декан факультету педагогік та психології ДВНЗ "Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди" - Яценко Л.В., викладачі ДВНЗ "Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди", заступник міського голови - Губенко В.В., начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради - Ярмоленко П.М., методист міського методичного кабінету - Сапунова Т.В. та вихователі-методисти дошкільних закладів міста.

 

                      DSCN0341       DSCN0333

Гості з Польщі поспілкувалися із дошкільнятами та подарували малюкам солодкі подарунки.  

DSCN0330

Присутні ознайомились із роботою  педагогів дошкільного закладу. Так, вихователь старшої групи "Золота рибка", (Бондарєва Т.В. ) запросила всіх в гості до Мудрої Сови, яка навчила дітей розрізняти їстівні та отруйні гриби.

DSCN0335                          DSCN0340

 

Вихователь старшої групи "Оленка" Литвин Н.М. разом з дітьми навчила хлопчика Незнайка як телефонувати до пожежної частини та пригадали правила поведінки в лісі.

DSCN0342                           DSCN0348

DSCN0353

Вихователь старшої групи "Буратіно" Слива О.А. пригадала з дітьми, які бувають небезпечні речі і як з ними поводитись . Діти відтворювали певні звуки на піску (шум моря, тріскіт вогню, стукіт молотка).

DSCN0356

А для малят молодших та середніх груп було проведено розвагу "Колобок та дорожній рух", де діти закріпили правила вуличного руху та відповідні дорожні знаки.

                          

DSCN0364                          DSCN0366

 

   
 

Дитяча сторінка

childpage

Відгуки

vidguk

Написати   повідомлення

zavitok

Готуємось в садочок

in sad

Веб-посилання

departament
pedpresa
ostriv
min os 
koipopk 
osvita
foto
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #0feea2 #9c7f24 #ff807c