Aug
1
2019

                                          Списки дітей

             які зараховані до ЗДО №10 "Любавонька"  

                                         у 2021 році.

 

                   Ясельна група №2 "Зернятко"

 Вихователі:  Пономаренко А.І.

             Матієнко Т.В.

№ п/п ПІБ дитини Дата народження Домашня адреса Телефон
1 Білозерцева Софія Ігорівна 06.04.2019р. Мірошніченка 21а 063 469 57 70
2 Бурдун Назар Вікторович 10.05.2019р. Андрющенка 2а 063 631 19 66
3 Бурлуцький Артем Леонідович 07.04.2019р. Балаяна, 34 073 220 46 60
4 Глоба Анастасія Миколаіївна 05.02.2019р. Набережна,16 кв.24 096 115 20 14
5 Головко Віра Андріївна 25.12.2018р.

с. Дівички

Артелеристів, 1 кв 6

097 722 82 04

098 782 44 14

6 Даценко Єва Андріївна 06.04.2019р. Грушевського, 85 093 460 12 06
7 Кіріченко Ангеліна Сабірівна 20.09.18 Чернишевського, 34 09314376963
8 Кузьменко Дмитро Романович 17.07.2019р. Вишнева 6 093 453 71 47
9 Курчіжкін Матвій Сергійович 10.07.2019р. Успенська 17 кв.1 066 221 62 27
10 Летяго-Мартиненко  Марк Андрійович 20.11.2018р. Балаяна 1є 066 271 40 40
11 Мінько Поліна Ігорівна 16.01.2019р. Наливайка, 51 068 120 35 23
12 Мисюра Марія Володимирівна 10.04.2019р. Набережна 16 кв.28 093 485 30 45
13 Опанасенко Данило Олександрович 25.04.2018р. Тургеньєва, 11 093 89 85 545
14 Павлик Богдан Олександрович 23.12.2018р. Пугачова 10 кв.44 095 633 50 26
15 Палатна Поліна Владиславівна 23.07.2019р. Альтицька 2 кв.1 093 690 12 27
16 Поляруш Еліна Романівна 23.07.2019р. Грушевського 49 кв.73 063 667 77 00
17 Рудницький Кіріл Сергійович 24.07.2019р. Грушевського 57 кв.104 093 799 63 18
18

Сердюк Павло

Ігорович

12.07.2019р. Грушевського 55 кв.80 093 169 60 90
19 Слюсар  Єлизавета Олегівна 02.02.2019р. Грушевського,49 кв.92 063 633 43 77
20 Степанковська Аріна Миколаївна 22.05.2019р. Набережна 8 кв.64 093 677 55 69
21 Трипуз Тимофій 11.03.2019р. Контрадмірала Лялька, 4 063 744 70 69
22 Шелест Варвара Ігорівна 15.01.2019р. Набережна,12 063 562 97 93
23 Яшин Матвій 07.11.2018р. Пугачова,10 кв 4 050 106 85 95

                            Ясельна група №9 «Ромашка»            

                                               Вихователі:  Сапіташ О.М.                                                                                  Олесенко Л.І.

№ п/п ПІБ дитини Дата народження Домашня адреса Телефон
1 Бережний Артем Олександрович 12.07.2019р. Грушевського 53кв.15 063 197 02 60
2 Білан Давид Миколай. 25.01.2019р. Пугачова 7 кв.67 095 928 93 05
3 Вакуленко Даніель Андрійович

17.10.2018

Паркова,22

066513-05-93

4 Гриценко Аліна Андріївна 21.02.2019р. Набережна ,4 кв.54 096 875 61 28
5 Дейнега Мілана Максимівна 11.07.2019р.

Б. Хмельн.,123

093 571 04 73
6 Демчевська Вєроніка Сергіївна 07.05.2019р. Набережна 12 кв.6 073 077 06 97
7 Дерев'янко Теона Артемівна 15.04.2019р. Заводська 14 063 811 52 77
8 Дзюбенко  Єва Віталіївна 10.03.2019р. Свободи 28 093 956 69 82
9 Запорожець Олександр Сергійович 17.01.2019р. Києвобрамська, 42 063 890 41 69
10 Зелезінський  Ярослав 02.01.2019р. Б.Хмельницького 874 кв.5 095 365 82 00
11 Зубенко Захар Кирилович 06.01.2019р. Грушевського 53 кв.13 063 629 26 04
12 Ігнатенко Софія Олександрівна 13.02.2019р. Набережна,12 кв.87 063 496 79 91
13 Кармазін Олександра Владиславівна 07.03.2019р. Чкалова,26 093 425 21 87
14 Курилко Іван Олександрович 24.03.2019р. с.Демянці 063 623 10 31
15 Майоренко  Артем Васильович 13.03.2019р. Набережна 6 кв.80 093 455 46 51
16 Миколаєнко Каміла Павлівна 07.12.2018р. Набережна 4 кв.52 093 053 62 32
17 Небався Евеліна Олександрівна 22.02.2019р. Чернишевського 10 093 524 75 69
18 Приходько Тімур Сергійович 26.06.2019р. Шкільна 35 093 146 42 07
19 Самедов Тхамерлан 18.03.19 Пугачова,9 096 638 64 50
20 Самченко Давід Русланович 23.01.2019р. Борисоглібська,46 кв.2 093 653 01 57
21 Самченко Святослав Сергійович 03.03.2019р. Громова 8б 093 950 28 75
22 Узун Нікіта Олексійович 09.01.2019р. Паркова, 38 063 655 08 85
23 Чорнобай Валерія Віталіївна 13.08.2019р. Соборна,6 063 672 57 95
24 Юрченко Дарина Євгенів 11.02.2019р. Будівельників,9 050 849 23 32

                            Ясельна група №12 «Віночок» 

     Вихователі:  Панферова Т.Г.

                 Романенко Н.В.

№ п/п ПІБ дитини Дата народження Домашня адреса Телефон
1 Воленюк Владислав Сергійович 26.09.2019р. Сковороди, 9            063 400 97 83
2 Гайдуков Артем Віталійович 23.10.2018р. Грушевського 49 кв.45

063 447 40 63

063 986 75 63

3 Гриценок Єва Євгенівна 24.11.2018р. Набережна 14 кв.41 068 121 36 98
4 Дем'яненко Олександр Олександрович 21.06.2019р. Набережна 12 кв.62 095 050 14 84
5 Дузь Андрій Олегович 23.10.2018р. І.Сулими 34/2 098 603 96 02
6 Заєць Олександр Олексійович 18.12.2018р. Свободи 14 096 022 80 99
7 Ковальчук Елеонора Олексіївна 11.03.2019р. Набережна,8 кв 37

050 269 41 46

063 434 33 95

8 Костіков Тимофій Юрійович 23.11.2018р. Грушевського 53 кв.50 093 403 04 42
9 Котляр Ольга Миколаївна 11.11.2018р. Пугачова 9 кв.12 063 545 09 01
10 Левченко Макарій Сергійович 23.11.2018р. Солонці 1 093 880 05 45
11 Малишко Вероніка Євгеніївна 15.08.2019р. Балаяна  4 093 020 27 34
12 Мель Роман Сергійович 27.03.2019р. Набережна 6 кв.69 098 349 71 01
13 Нестеренко Максим Вячиславович 11.03.2019р. 063 062 43 02
14 Оврашко Ілля Олександрович 14.11.2018р. Контр. Адмін Лялька 7

096 937 33 37

097 945 79 15

15 Остапенко Олесь Іванович 18.12.2018р. Гетьмана І.Сулими 46 063 950 66 10
16 Отцевич Анастасія Іванівна 12.12.2018р. Набережна 10 кв.48 093 246 29 06
17 Панфілов Артем Леонідович 20.12.2018р. Каштанна 15а 093 744 25 80
18 Панфілов Ілля Леонідович 20.12.2018р. Каштанна 15а 093 744 25 80
19 Петравчук Анастасія Миколаївна 07.12.2018р. Польова, 9 063 132 82 24
20 Сливка Катерина Володимирівна 05.04.2019р. Набережна 4 кв.68 063 135 98 60
21 Степаненко Уляна Валеріївна 18.09.2018р. Металургів 1

099 569 33 17

066 750 69 93

22 Ткаченко Кирило Романович 13.11.2018р. 063 190 34 26
23 Тютюник Олександр Русланович 10.09.2018р. Набережна 16 кв.68

063 711 74 71

093 163 37 70

24 Чередніченко Андрій Дмитрович 13.12.2018р. І.Коваленко 2 073 036 15 59
25 Шишов Данило Петрович 06.07.2019р. Грушевського 51 кв.34 063 022 01 69
26 Якуба Поліна Романівна 02.10.2018р. Набережна 16 кв.11 050 568 08 62


     Молодша  група №5 «Ведмежатко»
                                  Вихователі:  Боярин Н.М.

          Боярин Н.П.

№ п/п ПІБ дитини Дата народження Домашня адреса Телефон
1 Гайченя Софія Русланівна 04.07.2018р. Набережна 4 кв.87 097 162 08 33
2 Дяченко Емілія Юріївна 20.06.2018р. Пугачова 4 кв.108 0930466069
3 Малиновський Єгор Максим. 13.06.2018р. Каплунова 13

093 006 15 11

095 125 17 07

4 Потупа Даніель Вадимович 28.04.2018р. Пугачова 7 кв.71 066 200 67 87
5 Руліковська Дар’я Русланівна 15.05.2018р. Пугачова 9 кв.36 063 141 53 28
6 Федоренко Данило Олегович 04.05.2018р. 8 Березня 15 063 585 92 04

                       
                               Молодша група №7 «Каченятко»

     Вихователі: Дмитренко В.Б..                                     Сасюк С.В.

№ п/п ПІБ дитини Дата народження Домашня адреса Телефон
1 Данильченко Лукас Жеофруасович 08.08.2018р. Набережна 14 кв.23 093 509 14 38
2 Дубик Вікторія Миколаївна 06.07.2018р. Набережна 4 кв.11 066 837 37 14
3 Зінченко Вікторія Віталіївна 01.08.2018р. Барвиста 18 093 512 41 50
4 Сясько Анна Вадимівна 05.08.2018р. Петропавлівська,1 068 047 40 94
5 Юрченко Марія Олександр. 25.07.2018р. Набережна 34 067 239 70 70

 Молодша група №6 «Ясочка»

      Вихователі: Білогруд О.Г.

                             Чабаненко О.С.

№ п/п ПІБ дитини Дата народження Домашня адреса Телефон
1 Дубошей Владислав Сергійов 28.08.2018р. П-к П.Костюка 2 093 307 99 80
2 Дубошей Максим Сергійович 28.08.2018р. П-к П.Костюка 2 093 307 99 80
3 Карунка Евеліна Володимир. 28.08.2018р. Грушевського 51 кв.18 093 719 63 00
4 Карлінська Мілана Євгенівна 25.08.2018р. Пугачова 4 кв.34 099 011 30 41
5 Ткаченко Дамір Сергійович 03.09.2018р. Набережна 12 кв.73 093 677 07 11

     Середня група №13 «Світлячок»

   Вихователі:  Гігійчук О.Г.

                          Корж С.А.

№ п/п ПІБ дитини Дата народження Домашня адреса Телефон
1 Міненок Евеліна Валеріївна 09.02.2017р. Грушевського 53 кв.9

0930321452

0677747037

2 Спільченко Дмитро Олександ 27.12.2017р. Генерала Іваневського 29 068 160 74 76
3 Чахоян Анаіда Григолівна 11.07.2017р. Пугачова,7 кв.10 093 774 90 08
4 Школьна Даніела Олександрівна 15.10.2018р. пр. Котляревського, 14 093 768 05 50

Старша група №4 «Казка»

     Вихователі:  Гопанчук О.М.

     Губрій І.В.

№ п/п ПІБ дитини Дата народження Домашня адреса Телефон
1 Юрченко Єлизавета Олександрівна 10.05.2016р. Набережна, 34 067 239 70 70

Середня група №10 «Оленка»

               Вихователі: Верба О.Г.

                                 Литвин Н.М.

№ п/п ПІБ дитини Дата народження Домашня адреса Телефон
1 Арустамян Ерік Артурович 10.07.2017р. Костюка, 18

063 493 78 73

067 736 70 70

2 Головко Владислав Андрійович 29.05.2017р.

с. Дівички

Артелеристів, 1 кв 6

097 722 82 04

098 782 44 14