Aug
1
2019

Робота з батьками

2019-2020

 
                                                         Списки дітей,
                         які будуть зараховані до ЗДО №10 "Любавонька"
                                                             у 2020 році.

                             Список дітей ясельної групи  05 «Ведмежатко" 
                                                                             вихователі: Боярин Наталія Миколаївна
                                                                                          Боярин Ніна Петрівна 


п/п
Прізвище, ім’я дитини Дата народження Домашня адреса телефон
1 Спільченко Дмитро Олексан 27.12.17 Г.Іваневського,29 0681607476
2 Андрощук Тімур Юрійович 18.12.17 Ганзі,17 0932703266
3 Русскіх Макар Віталійович 23.01.18 Набережна,8,к.52 0957049456
4 Савченко Роман Віталійов. 29.03.18 Свободи,57 0635922293
5 Щарапка Данило Романов. 22.02.18 Підварська,60-ж 0938144180
6 Довгорук Матвій Юрійович 05.07.18 Паризь. Комуни,34 0936015079
7 Грудевич Михайло Вітал. 26.05.18 Грушевського,38 0664219972
8 Данильченко Лукас Жеофр 08.08.18 Набережна,14.к.23 0935091438
9 Єфіменко Олексан Олексан. 23.03.18 0936021007
10 Панкратов Артем Олегович 14.02.18 Набережна,14.к.38 0934869414
11 Юхно Марія Віталіївна 14.04.18 Набережна,10.к.63 0939457162
12 Лисенко Анастасія Іванівна 26.01.18 Шкільна,37 0930785059
13 Головко Мілана Миколаївн. 10.05.18 Олега Іващенка,9 0968567158
14 Рева Дарина Юріївна 03.07.18 Грушевськ.57,к.84 0633020529
15 Дубик Вікторія Миколаївна 06.07.18 Набережна,4.к.11 0668373714
16 Таранущенко Єва Русланівн 04.08.18 Хуторянська,19 0638584762
17 Стеценко Дмитро Ярослав. 02.11.17 Л.Українки,23-а 0509850758
18 Кузнєцов Назар Олександр. 06.10.17 Заводська,28 0631585492
19 Крумка Тимофій Владислав 07.10.17 М.Костомарова,5-а 0633535110
20 Хмельницький Захар Олег. 19.12.17 Соборна,95 0938572307
21 Хмельницька Кіра Олегов. 19.12.17 Соборна,95 0938572307
22 Яценко Дмитро Олегович 12.10.17 Г.Іваневського,40 0630201657
23 Науменко Владислава Мик. 07.09.17 К.Основ’яненко, 17 0935710398


                    Список 
дітей ясельної групи 06 «Ясочка"
                                                                             вихователі: Білогруд Оксана Григорівна
                                                                                                  Чабаненко Оксана Сергіївна


п/п
Прізвище, ім’я дитини Дата народження Домашня адреса телефон
1 Курило Вікторія Сергіївна 01.10.17 Трубайлівська,28 0937569747
2 Карунка Олександр Іванов. 16.11.17 Пугачова,9,к.39 0978495191
3 Татур Богдан Миронович 05.11.17 Кожумяки,24 0730240881
4 Кизуб Соломія Віталіївна 01.12.17 Пугачова,10,к.38 0935444157
5 Левченко Христина Микол. 27.12.17 Грушевсь.53,к.62 0939491230
6 Фесан Максим Володимир 18.12.17 Грушевсь.49,к.88 0630251035
7 Заруба Зоряна Олександрів. 12.12.17 Балаяна,14 0632161426
8 Дуда Емілія Владиславівна 25.10.17 Грушевського,72 0933357855
9 Триголос Анастасія Сергіїв. 23.11.17 Грушевсь.49,к.46 09904708552
10 Сусь Прохор Євгенійович 10.10.17 пр.Чернишевськ,18. 0934252200
11 Салівон Віталіна Вячеслав 17.11.17 Грушевського,114 0636136439
12 Левицька Софія Едуардівна 29.11.17 Інтернаціональна,2 0506451505
13 Чирва Даніель Владиславов 29.11.17 Якіра,1 0936893936
14 Думан Євгенія Євгеніївна 03.11.17 пр..Чернишевськ,8 0938804151
15 Гордієнко Вікторія 16.05.18 Н. Курченко,5 0678282093
16 Степаненко Артем Романов 30.06.18 Набережна,6.к.59 0639422708
17 Назаренко Данило Ігорович 01.06.18 Кріпосна,16/2 063648071
18 Нестеренко Кирило Олекс. 16.05.18 Франка, 25 0504113874
19 Сливка Поліна Дмитрівна 19.01.18 Набережна,14.к.72 0932724988
20 Єжик Давід Ярославович 06.01.18 Дружби,76 0667544178
21 Прилуцький Кирил Дмитр. 25.01.18 Набережна,12.к.1 0633869000
22 Черенкова Вероніка Владис 19.01.18 Пугачова,4,к.23 0638752434
23 Катющенко Ангеліна Сергії 13.08.18 Пугачова,4, к.10 0935356805
24 Маначинський Святослав Руслан. 01.07.18 Б. Хмельниц., 70 0935124807
25 Герасименко Вероніка Павл 20.08.18 Набережна,14.к.68 0634975222
26 Краснюк Денис 24.01.18 Героїв Дніпра, 31/5кв.2 0638803669


                      Список 
дітей ясельної групи 07 «Каченятко"
                                                                           вихователі: Дмитренко Віта Борисівна
                                                                                           Сасюк Світлана Володимирівна


п/п
Прізвище, ім’я дитини Дата народження Домашня адреса телефон
1 Скряга Аліса Юріївна 21.03.18 0931384971
2 Саулко Русланович 07.02.18 Гостинна,15 0631146100
3 Клімінчук Олександр Олекс 06.02.18 Пугачова,10,к.36 0933272037
4 Кузьменко Назар Анатолій 23.02.18 Набережна,8.к.54 0669858311
5 Батющенко Артем Олегов 04.10.17 Набережна,4,к.19 0936656105
6 Гаценко Катерина Андріївн 06.02.18 Г.Іваневського,17 0976471760
7 Буйда Каріна Олександрівн 05.04.18 Набережна,14.к.11 0954092668
8 Чепіга Соломія Олегівна 22.04.18 Декабристів,3 0937968889
9 Пагер Мілана Русланівна 26.04.18 Грушевськ.53,к.48 0931999794
10 Башмак Юлія Володимирів 06.04.18 Грушевськ.3/1 0933370265
11 Володько Дарія Вікторівна 30.03.18 Пугачова,7, к.60 0976010585
12 Рибакова Вікторія Олегівна 16.05.18 Дружби,2 0638135788
13 Івукова Анна Андріївна 18.02.18 Миру,4, к.14 0937344341
14 Панкратов Артем Олегович 14.02.18 Набережна,14.к.38 0934869414
15 Боровик Денис Олександро 15.06.18 Шевченка,12 0974524991
16 Соловей Анастасія Миколаї 20.08.18 Грушевського,68 0955107825
17 Щербак Стефанія Юріївна 27.06.18 Чернишевсько, 15-а 0936223148
18 Карлінська Мілана Євгеніїв 25.08.18 Пугачова,4.к.34 0990113041
19 Розовик Аріна Олександрів 29.08.18 Грушевськог,57,к42 0937441221
20 Перегудов Данило Васильо 11.02.18 Котляревського,19 0939814296
21 Кондратенко Олег Андрійо 20.02.18 О.Іващенка,13 0638931785
22 Середній Єгор Дмитрович 18.03.18 Небесної сотні, 2 0734861211
23 Оводенко Артьом Євгеній 09.12.17 Пугачова,4,к.83 0680699970


                         Список 
дітей молодшої групи 13 «Світлячок»
                                                                              вихователі: Гігійчук Олена Григорівна
                                                                                                     Корж Світлана Анатоліївна


п/п
Прізвище, ім’я дитини Дата народження Домашня адреса телефон
1 Цимбалюк Артем Андрійов. 22.03.17 Т.Федоровича,14 0507167635
2 Терещенко Марк Олександр 28.01.17 Покровська,43,к.7 0934838698
3 Міненок Евеліна Валеріївна 09.02.17 Грушевсько,53,к.9 0930321452
4 Орнацька Марія Миколаївн 25.03.17 Можай. 9, к.99 0632417110
5 Лейко Даніель Дмитрович 08.08.17 Набережна,6 0996088150
6 Самченко Ярослав Сергійов 28.08.17 Громова,8-б 0638886255
7 Біла Олександра Микитівна 07.08.17 Літописна,12 0685474160
8 Холодович Ростислав Андр 27.07.17 Набереж.12, к.78 0957006468
9 Ткаченко Андрій Сергійов 01.08.17 Грушевсь.57,к.14 0930321406
10 Матієнко Ілля Андрійович 26.07.17 Набереж.10,к.7 0660026368
11 Гутор Назар Ярославович 14.09.17 Вишнева,44 0936500479
12 Кирильчук Валерія Олексан 30.07.17 Пугачова,7,к.32 0633537458
13 Богуш Кіра Ігорівна 12.07.17 Грушевсь.47 0930416463
14 Саламаха Роман Віталійов 12.07.17 Чкалова,12 0639626136
15 Заболотній Єгор Андрійов. 16.06.17 Новокиїв. Ш.65 0730730006
16 Лебідь Денис Євгенійович 18.04.17 Вишнева,22 0634518048
17 Гаджиєв Марк Олексійович 07.05.17 І.Франка,12 0939456913
18 Серебренніков Данило Арт 07.05.17 Оболонна,2,б,к.47 0931425208
19 Коваль Ангеліна Віталіївна 27.07.17 Ярмоленка, 15 0939610646
20 Буряк Карина Ігорівна 06.03.17 Ярмоленка, 18 0939610646
21 Запорожець Єлизавета Анд 06.01.17 Озерна,4 0978153990
22 Мамітько Артем Миколай 06.09.17 Пугачова,10,к.64 0637608069
23 Черкаський Тимур Олексан 27.03.17 Ш.Алейхема,18 0731376302
24 Ломаковський Платон Іван. 30.09.17 Грушевського,51 0935768285
25 Нуртаєва Нана Русланівна 30.08.17 Пр..Польовий, 6 0939491370
26 Бурлуцький Ростислав Леон 19.03.17 Балаяна,34 0732204660
27 Петрик Катерина Максимів 21.03.17 Підварська,200 0937211142
28 Власенко Анастасія Олексії 01.07.17 В’юнищанська,8 0967812105
29 Школьний Мартін Олексан 30.09.17 пр..Котляревськ,14 0937680550
30 Грищенко Віолета Вікторів 22.02.17 Набереж.16,к.59 0734155198
31 Кириченко Амір Янович 30.06.17 Балаяна,2 0937001080

УВАГА! КОРОНАВІРУС!!!

 

7 ПОРАД ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД НОВОЇ КОРОНОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

РЕГУЛЯРНО МИЙТЕ РУКИ

Регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом або мийте їх з милом.

Навіщо це потрібно?

Якщо на поверхні рук присутній вірус, то обробка рук спиртовмісним засобом або миття їх з милом вб'є його.

ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ РЕСПІРАТОРНОЇ ГІГІЄНИ

При кашлі та чханні прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх з милом.

Навіщо це потрібно?

Прикривання рота і носа при кашлі та чханні дозволяє запобігти поширенню вірусів та інших хвороботворних мікроорганізмів.

Якщо при кашлі або чханні прикривати ніс і рот рукою, мікроби можуть потрапити на ваші руки, а потім на предмети або людей, яких ви торкаєтеся.

ДОТРИМУЙТЕСЬ ДИСТАНЦІЇ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

Тримайтеся від людей на відстані як мінімум 1 метра (приблизно 3 кроки), особливо якщо у них кашель, нежить і підвищена температура

                     Навіщо це потрібно?

Кашляючи або чхаючи, людина, яка хворіє на респіраторну інфекцію, таку як 2019 nCoV, поширює навколо себе дрібні краплі, що містять вірус. Якщо ви перебуваєте занадто близько до такої людини, то можете заразитися вірусом при вдиханні повітря.

ПО МОЖЛИВОСТІ, НЕ ЧІПАЙТЕ РУКАМИ ОЧІ, НІС І РОТ

Навіщо це потрібно?

Руки торкаються багатьох поверхонь, на яких може бути вірус. Торкаючись руками до очей, носа або рота, можна перенести вірус зі шкіри рук до організму.

ПРИ ПІДВИЩЕННІ ТЕМПЕРАТУРИ, ПОЯВІ КАШЛЮ І УСКЛАДНЕННІ ДИХАННЯ ЯКОМОГА ШВИДШЕ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА МЕДИЧНОЮ ДОПОМОГОЮ

ЯКЩО ВИ ВІДВІДУВАЛИ РАЙОНИ КИТАЮ, ДЕ РЕЄСТРУЄТЬСЯ КОРОНАВІРУС 2019 NCOV, АБО ТІСНО СПІЛКУВАЛИСЯ З КИМОСЬ, У КОГО ПІСЛЯ ПОЇЗДКИ В КНР СПОСТЕРІГАЮТЬСЯ СИМПТОМИ РЕСПІРАТОРНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ, ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА.

Навіщо це потрібно?

Підвищення температури, кашель і ускладнення дихання вимагають негайного звернення за медичною допомогою, оскільки можуть бути викликані респіраторною інфекцією або іншим серйозним захворюванням. Симптоми ураження органів дихання в поєднанні з підвищенням температури можуть мати найрізноманітніші причини, серед яких може бути 2019 nCoV.

ДОТРИМУЙТЕСЬ ЗВИЧАЙНИХ ПРАВИЛ ГІГІЄНИ ПРИ ВІДВІДУВАННІ ПРОДУКТОВИХ РИНКІВ, ДЕ ПРОДАЄТЬСЯ, М’ЯСО, ПТИЦЯ АБО ІНШІ ПРОДУКТИ ТВАРИННОГО ПОХОДЖЕННЯ

Не вживайте в їжу сирі або ті продукти тваринного походження, які не пройшли належну термічну обробку

Після дотику до тварин або продуктів тваринного походження регулярно

мийте руки чистою водою з милом;

не торкайтеся руками до очей, носа або рота;

категорично уникайте будь-яких контактів з тваринами (бродячими котами або собаками, гризунами, птахами, кажанами)

уникайте контактів з потенційно зараженими відходами або рідинами тваринного походження на підлозі, або інших поверхнях в магазинах, або ринкових павільйонах.

Відповідно до правил забезпечення безпеки продуктів харчування особливу обережність слід проявляти при поводженні з сирим м'ясом

та молоком, щоб уникнути перехресного забруднення продуктами харчування, які не пройшли термічну обробку.

 

Родинна гра "Хто найголовніший? 

(старша група "Ведмежатко")

DSCN9437

DSCN9448

DSCN9667

 

Благодійний ярмарок за участю батьків

 DSCN0216

DSCN0223

 
Aug
1
2018

Робота з батьками

2018-2019 навчальний рік

 

Музична вистава  "Квітковий дивосвіт"

(старша група "Буратіно")

 

Файл 01022

 
Aug
1
2016

Робота з батьками

2016-2017 навчальний рік

2015-2016

2

2

100%

2016-2017

13

13

100%

 

Своєчасність проходження педагогічними працівниками атестації

Атестація у дошкільному закладі, як один із методів підвищення кваліфікації проводиться згідно вимог  «Положення про атестацію». Основним показником в оцінці роботи вихователя під час атестації є врахування результатів та висновків тематичних і фронтальних перевірок, контрольних зрізів по виконанню програми на кінець року, участь у міській та методичній роботі ДНЗ протягом попередніх 3-х років, а не тільки результати творчих тижнів напередодні атестації.

Впродовж 2016-2017 н. р.  відповідно до перспективного плану атестації педагогів підлягаючих атестації – 6 осіб, за результатами атестації встановлено:

-  спеціаліст вищої категорії – 4 педагога,

-  спеціаліст першої категорії – 1 педагог,

-  спеціаліст другої категорії – 1 педагог.